ELIXIR-POLSKA

CICHOCIEMNYCH 6/45 44-100 GLIWICE

Telefon: +48 796-337-237

Przycinanie drzew – Bytom

Firma Elixir specjalizuje się m.in. w przycinaniu drzew. Mogą Państwo skorzystać z naszej usługi na terenie Bytomia i okolic. Naszą specjalnością jest przycinanie drzew owocowych, wysokich drzew liściastych i iglastych, ale także mniejszych krzewów. Ofertę kierujemy do właścicieli prywatnych posesji, mniejszych firm, przedsiębiorstw oraz do przedstawicieli instytucji. Zajmujemy się skracaniem gałęzi drzew znajdujących się na prywatnym terenie, ale też w przestrzeni miejskiej.

Sprawne przycinanie drzew owocowych i nie tylko

Naszą wizytówką jest wyspecjalizowana w swoim fachu grupa pracowników, która przycinaniem drzew zajmuje się od wielu lat. Wieloletnie doświadczenie oraz wykorzystanie profesjonalnego sprzętu do przycinania daje Państwu gwarancję szybkiej i fachowej realizacji każdego zlecenia. Każdy pracownik odpowiedzialny za realizację przycinki posiada odpowiednie uprawnienia do obsługi wykorzystywanego sprzętu.

Usługa zgodna ze standardami

Każde zlecenie na przycinanie drzew w Bytomiu oraz okolicach realizowane jest w zgodzie z polskim prawem i przyjętymi zasadami bezpieczeństwa. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą usługą, zachęcamy do kontaktu.

Oferujemy także:

Close Menu