ELIXIR-POLSKA

CICHOCIEMNYCH 6/45 44-100 GLIWICE

Telefon: +48 796-337-237

Przycinanie drzew – Gliwice

Jesteśmy firmą zajmującą się przycinaniem drzew m.in. na terenie miasta Gliwice. Przyjmujemy zlecenia na przycinanie drzew owocowych niskich, podcinanie drzew liściastych, iglastych oraz krzewów. Oferta firmy Elixir skierowana jest nie tylko do właścicieli przydomowych posesji, ale także do właścicieli prywatnych firm oraz przedstawicieli różnego rodzaju instytucji. Przycinanie drzew może dotyczyć prywatnych ogrodów oraz przestrzeni miejskiej.

Fachowe przycinanie drzew owocowych w Gliwicach

Dbamy o to, by każde zlecenie było realizowane fachowo i kompleksowo. Przycinaniem drzew zajmuje się profesjonalna grupa specjalistów, która może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem. W swojej pracy wykorzystują markowe narzędzia, dzięki którym każde zlecenie przebiega szybko i bezproblemowo z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Zajmujemy się przycinaniem drzew metodą arborystyczną oraz przy użyciu podnośników.

Przycinanie drzew według najwyższych standardów

W swojej codziennej pracy dbamy o to, by każde zlecenie było realizowane w oparciu o przepisy polskiego prawa oraz z zachowaniem wszelkich standardów. Nasze usługi świadczymy na terenie całych Gliwic. Osoby zainteresowane naszymi usługami, zachęcamy do kontaktu!

Oferujemy:

Close Menu