ELIXIR-POLSKA

CICHOCIEMNYCH 6/45 44-100 GLIWICE

Telefon: +48 796-337-237

Przycinanie drzew – Katowice

Elixir to firma z wieloletnim doświadczeniem, której zakres usług obejmuje przycinanie drzew w Katowicach i okolicach. Mogą nam Państwo zlecić przycinanie drzew owocowych niskich, wysokich drzew liściastych i iglastych oraz krzewów. Naszą ofertę kierujemy do właścicieli prywatnych posesji, właścicieli firm i dużych przedsiębiorstw oraz przedstawicieli różnego rodzaju instytucji.

Kompleksowe przycinanie drzew owocowych i nie tylko

Wizytówką naszej firmy jest kompleksowe i fachowe podejście do każdego zlecenia. Przycinanie drzew opiera się na korzystaniu z markowego, niezawodnego sprzętu. Profesjonalne urządzenia przekładają się pozytywnie na czas realizacji każdego zlecenia oraz jakość usługi. Grupa specjalistów oddelegowana do wykonania konkretnego zlecenia zawsze dba o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa, zarówno swojego, jak i osób znajdujących się na terenie przycinania drzew. Skracanie gałęzi drzew może się odbywać metodą arborystyczną lub z pomocą podnośnika.

Usługa zgodna z przepisami

Każde zlecenie na przycinanie drzew owocowych i nie tylko realizowane jest w zgodzie z polskimi przepisami. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia do korzystania ze specjalistycznych urządzeń oraz prowadzenia maszyn.

Jeśli są Państwo zainteresowani usługą przycinania drzew w mieście Katowice, zapraszamy do kontaktu!

Oferujemy:

Close Menu