ELIXIR-POLSKA

CICHOCIEMNYCH 6/45 44-100 GLIWICE

Telefon: +48 796-337-237

Przycinanie drzew – Ruda Śląska

Specjalnością firmy Elixir jest przycinanie drzew na terenie Rudy Śląskiej i okolic. W zakres naszych usług wchodzi przycinanie drzew owocowych niskich, wysokich drzew liściastych, iglastych, a także krzewów. Z naszych usług może skorzystać każda osoba indywidualna, właściciel firmy lub dużego przedsiębiorstwa oraz przedstawiciele rozmaitych instytucji. Możemy podjąć się przycięcia drzew na terenie prywatnych posesji oraz terenów miejskich.

Kompleksowe przycinanie drzew owocowych w Rudzie Śląskiej i okolicach

Każdorazowe zlecenie na przycinanie drzew realizowane jest przez grupę specjalistów, którzy w branży działają od wielu lat. Każdy pracownik odpowiedzialny za realizację zlecenia posiada odpowiednie uprawienia do obsługi i prowadzenia wymaganego sprzętu i maszyn. Pracujemy wyłącznie na markowych urządzeniach, co pozwala nam przeprowadzać przycinanie drzew w możliwie najkrótszym czasie, z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. W zależności od umiejscowienia drzewa, które ma być przycinane oraz od ukształtowania terenu, dokonujemy przycinki z wykorzystaniem techniki arborystycznej lub z wykorzystaniem podnośnika.

Zachowujemy najwyższe standardy

Z uwagi na bezpieczeństwo osób znajdujących się na terenie realizacji zlecenia, nasi pracownicy dbają o to, by przycinanie drzew wykonywane było zgodnie z wcześniej ustalonym planem oraz w imię polskiego prawa.

Wszystkie osoby z Rudy Śląskiej i okolic zainteresowane usługą przycinania drzew owocowych i innych, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Oferujemy:

Close Menu