ELIXIR-POLSKA

CICHOCIEMNYCH 6/45 44-100 GLIWICE

Telefon: +48 796-337-237

Przycinanie drzew – Zabrze

Firma Elixir oferuje przycinanie drzew w miejscowości Zabrze i okolicach. Zakres usług naszej firmy obejmuje przycinanie drzew owocowych o różnej wysokości, usuwanie gałęzi z drzew iglastych i liściastych oraz z krzewów. Zajmujemy się pielęgnacją drzew na terenach prywatnych oraz miejskich, dlatego nasze oferta skierowana jest do osób indywidualnych, właścicieli firm, ale też przedstawicieli różnego rodzaju instytucji.

Fachowe przycinanie drzew owocowych w Zabrzu i okolicach

Mogą Państwo mieć mieć pewność, że każde powierzone nam zadanie zostanie zrealizowane rzetelnie i fachowo. Nad każdym zleceniem czuwa grupa specjalistów, która kompleksowym przycinaniem drzew zajmuje się od wielu lat. Naszą firmę wyróżnia nie tylko doświadczenie, ale też praca na dobrej jakości sprzęcie. Markowe urządzenia oraz maszyny pozwalają sprawnie przeprowadzić każdą przycinkę drzew i krzewów. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia na pracę na specjalistycznych urządzeniach.

Przycinanie drzew a bezpieczeństwo

Każde zlecenie na przycinanie drzew w Zabrzu i okolicach realizowane jest z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. W takim samym stopniu zależy nam na bezpieczeństwie naszych pracowników oraz osób znajdujących się na terenie wykonywania zlecenia. Każda usługa jest zgodna z powszechnie obowiązującymi standardami oraz z prawem obowiązującym w Polsce.

Osoby zainteresowane usługą przycinanie drzew na terenie Zabrza zachęcamy do kontaktu.

Oferujemy:

Close Menu